...MUSIC...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...MUSIC...

Forum o muzici
 
HomeGalleryLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Biografija

Go down 
3 posters
АуторПорука
Rockin'_Lady93
redovniji clan
redovniji clan
Rockin'_Lady93


Број порука : 60
Age : 30
Локација : Novi Sad
Registration date : 15.08.2008

Biografija Empty
ПорукаНаслов: Biografija   Biografija Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 6:37 am

Аврил Рамона Лавињ Вибли (фр. Avril Ramona Lavigne Whibley) (27. септембар 1984.) је канадска певачица рођена у месташцу Непани, у провинцији Онтарио. Њени отац Џон (John) је рођен у Француској а њена мајка Џуди (Judi) је франко-онратијског порекла. Њена музика је панк-рок стила. Аврил је на сцену ступила 2002. године са својим хитовима Complicated, Sk8er boy. Након тога издала је свој дебитантски албум Let go који се продао у 4 милиона примерака. Године 2004. издала је свој други албум, Under my skin, који се продао у 320.000 примерака и тиме заузео 2. место најпродаванијих албума године. Исте године се верила за музичара, фронтмена канадске групе Sum 41, Дерика, за кога се удала 2005. године. 2007.године је издала албум The Best Damn Thing који је означио преокрет у њеној каријери и уједно у њеном имиџу, пошто се тада офарбала у плаво и старке заменила штиклама. Први сингл са тог албума је био Keep Holding On, који се налази и албуму са музиком из филма Ерагон. Ипак, следећи сингл Girl Friendсе показао као најуспешнији пошто ју је довео на прво место светских топ-листа.


-Дискографија
Let Go (2002)
Under My Skin (2004)
The Best Damn Thing (2007)
Назад на врх Go down
Chris
redovan clan
redovan clan
Chris


Број порука : 49
Age : 30
Локација : Vlakca,Kragujevac,Srbija
Registration date : 15.08.2008

Biografija Empty
ПорукаНаслов: Re: Biografija   Biografija Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 8:33 am

Ok mi je,ali mi se wise swidjala stara Avril.Msm njen stari look.Sada mi je prewise fensi...Ali mi se swidjaju njene pesme i iako menja izgled,glas ce joj uwek biti isti.
Назад на врх Go down
http://www.we-all-rock.forumakers.com
MusicFreak
clan
clan
MusicFreak


Број порука : 29
Локација : Lonely place
Registration date : 15.08.2008

Biografija Empty
ПорукаНаслов: Re: Biografija   Biografija Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 12:26 am

Ima bash dobre pesme.....pre mi se wishe swidjala kao sk8er girl i sa smedjom kosom.....ali nije ni loshe sad....pesme su joj ok.. Very Happy
Назад на врх Go down
Sponsored content





Biografija Empty
ПорукаНаслов: Re: Biografija   Biografija Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Biografija
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Biografija
» biografija
» biografija
» biografija
» biografija

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
...MUSIC... :: ...MUSIC... :: Punk :: Avril Lavigne-
Скочи на: